Showbiz

Koronavirusi i “ndëshkon” të gjithë njësoj, ja si ka ndryshuar jeta e Kylie Jenner pas izolimit (FOTO)

Sigurishtqë edhe me Kylie duket se ka ndodhur diçka e tillë, e cila si shkak i përhapjes së COVID-19 është detyruar të ndryshoj stil jetese, duke qëndruar vetëm në shtëpi.
Featured image of article: Koronavirusi i “ndëshkon” të gjithë njësoj, ja si ka ndryshuar jeta e Kylie Jenner pas izolimit (FOTO) Kylie Jenner

SHBA– Shumë personazheve të famshëmu ka ndryshuar totalisht jeta pas gjendjes kaotike që është krijuar në mbarë botën nga koronavirusi.

Nëse më parë ata ishin të zënë me udhëtim dhe shumë punë e aktivitete, tashmë në mbarë botën të gjithë personazhet e famshëm po qëndrojnë në shtëpi të detyruar pas urdhërit të qeverive.

Edhe me Kylie Jenner duket se ka ndodhur diçka e tillë e cila si  shkak i përhapjes së COVID-19 është detyruar të ndryshoj stil jetese, duke qëndruar vetëm në shtëpi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Miliarderja 22-vjeçare ka publikuar një foto në Instastory teksa është ulur në  divanin e vilës së saj, ku shihet edhe një“Rosak Donald” lodër, por krahas fotos ajo ka shkruar: Filma gjithë ditën me Stormin dhe Donaldin. Kjo është jeta ime tani.

Postimi i miliarderes ne Instastory

Pandemia e koronavirusit ka marrë më shumë se 16 mijë jetë në të gjithë botën dhe ka infektuar 330 mijë të tjerë. Pas Kinës, e cila çdo ditë numëron më pak raste, e “plagosur” nga koronavirusi është Italia me mijëra të vdekur. Pas Italisë, vdekshmëria e të infektuarve po rritet frikshëm edhe në Britaninë e Madhe dhe në Amerikë, ku janë shënuar qindra të vdekur.

(A.C/ Dosja.al)

Shto Koment