Aktualitet

VIDEO/ Detaje të reja nga zjarri në Kurbin, çfarë lanë pas flakët, fëmijët e familjes ishin duke luajtur me shkrepëse

Featured image of article: VIDEO/ Detaje të reja nga zjarri në Kurbin, çfarë lanë pas flakët, fëmijët e familjes ishin duke luajtur me shkrepëse Foto nga shtëpia e djegur

KURBIN– Detaje të reja nga zjarri në Kurbin. Dyshohet që fëmija 2-vjeçar të ketë qenë duke luajtur me shkrepëse bashkë me motrat e vëllezërit. Në momentin kur ka rënë zjarri, babai i fëmijës ka qenë në punë.

Vlen për t’u theksuar se familja Çoku ndodhet në gjendje të vështirë ekonomike dhe ka 7 fëmijë. Siç shihet edhe nga pamjet, zjarri ka magazine ku ra zjarri është shkrumbuar plotësisht, ndërsa zjarrfikësit kanë arritur të shpëtojnë shtëpinë, ndërsa magazine është shkrumbuar plotësisht.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.m/dosja.al)

Shto Koment