Showbiz

Dy ditë më parë u martuan në Marok, Klea Huta bën veprimin e papritur (FOTO)

Klea Huta ka fshirë të gjithë postimet e vjetra në profilin e saj në Instagram!
Featured image of article: Dy ditë më parë u martuan në Marok, Klea Huta bën veprimin e papritur (FOTO) Këngëtarët, Klea Huta dhe Elgit Doda.

TIRANË– Këngëtarët, Klea Huta dhe Elgit Doda u martuan në një ceremoni private. Ata kanë realizuar një set special fotosh në Marok (Lexo këtu), dhe kanë vendosur t’i ndajnë dhe me ndjekësit e tyre në rrjete sociale, duke marrë urime pafund. Çifti kanë vendosur ta japin lajmin e celebrimit të dashurisë së tyre nëpërmjet rrjeteve sociale.

Profili i Klea Hutës në Instagram.

Por, ajo që bie në sy, në profilin e Klea Hutës është se që këngëtarja ka fshirë të gjitha postimet dhe kujtimet e vjetra në profilin e saj në Instagram, duke postuar vetëm fotot nga dasma, të realizuara në Marok.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Profili i Klea Hutës në Instagram.

Çifti i famshëm prej vitesh ishin në një histori dashurie, dhe kohët e fundit ndanë lajmin e bukur se do të bëheshin prindër të një djali. Ata vendosën që fill pas këtij lajmi të merrnin dhe hapin e rëndësishëm për t’u veshur nuse e dhëndër.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment