Showbiz

“Na e shpife me ato buzë që lëpin qenin, do puthësh burrin”, Klaudia Pepa ka një përgjigje, dhe ndjekësi mbeti pa fjalë: Shiko, ai është më…

VIDEO
Klaudia Pepa ka postuar një video argëtuese, duke frymëzuar ndjekësit e saj se si të kalojnë ditët në karantinë, por një ndjekës nuk e ka toleruar puthjen e shkëmbyer me qenin.
Featured image of article: “Na e shpife me ato buzë që lëpin qenin, do puthësh burrin”, Klaudia Pepa ka një përgjigje, dhe ndjekësi mbeti pa fjalë: Shiko, ai është më… Balerina, Klaudia Pepa.

ITALI– Balerina Klaudia Pepa ditët e saj të karantinës po i kalon në shtetin fqinj, Italinë, që është dhe vendi më i prekur në Evropë nga pandemia e koronavirusit. Por, duket se Klaudia Pepa ka gjetur sfida të përshtatshme, për të hequr mendjen nga stresi i izolimit.

Me një video argëtuese, ku me lëvizjet e saj prej balerine, fshin pluhurat e xhamave me këmbë, ajo në një momnet ka puthur në buzë dhe qenin e saj.

Por një komentues, këtë gjest nuk e ka mirëpritur, duke nisur me kritikat: “Phyyy se na e shpife. Dhe të imagjinosh që ato buzë që lëpin qenin do puthësh nënën, babanë, burrin, fëmiljën….shko moj vre veten andej.”

Komentet.

Megjithatë Klaudia Pepa gjithmonë e sjellshme në kthimin e përgjigjeve të saj, nuk ka zgjedhur të njëjtën gjuhë si ndjekësi i saj, por i mbyll gojën me dy fjalë të thjeshta: “Shiko, qeni im është më gentil se ty.”

R.L/Dosja.al

 

Shto Koment