Showbiz

Kim Kardashian, Cher dhe Naomi Campbell realizojnë fotosesionin e jashtëzakonshëm të frymëzuar nga vitet ’60 (FOTOT)  

Këto tre gra të famshme në botën e modës dhe showbizzit ndëkombëtar kanë realizuar fotosesionin bardhezi, ndërkohë vihet re se look-u i tyre është inspiruar nga vitet ’60.
Featured image of article: Kim Kardashian, Cher dhe Naomi Campbell realizojnë fotosesionin e jashtëzakonshëm të frymëzuar nga vitet ’60 (FOTOT)   Kim  Kardashian dhe Cher

SHBA–  39-vjeçarja e famshme Kim  Kardashian së bashku me 73-vjeçaren Cher dhe Naomi Campbell, 49 vjeç u bënë bashkë për të realizuar numrin e ri të CR Fashion Book të Carine Roitfeld.

Këto tre gra të famshme në botën e modës dhe showbizzit ndëkombëtar kanë realizuar fotosesionin bardhezi, ndërkohë vihet re se look-u i tyre është inspiruar nga vitet ’60.

Nga ana tjetër Kardashian aktualisht po punon për dokumentarin e saj të radhës, që do të zbulojë në një mënyrë të veçantë udhëtimin e saj të drejtësisë penale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Cher and Naomi Campbell

 

Burimi: Mirror  

A.C/Dosja.al 

Shto Koment