Showbiz

“E egër dhe e ëmbël”, Kejvina Kthella zhvishet dhe pozon me tanga para pasqyrës, ndjekësi kurioz: Na thuaj çmimin (FOTO)

Kejvina Kthella ka pozuar provokuese para pasqyrës, por ndjekësi ka një kërkesë...
Featured image of article: “E egër dhe e ëmbël”, Kejvina Kthella zhvishet dhe pozon me tanga para pasqyrës, ndjekësi kurioz: Na thuaj çmimin (FOTO) Ish-velina e Xingut, Kejvina Kthella.

TIRANË– Ish-velina e Xingut prej kohësh gjendet në Amerikë, ku është parë shpesh nën shoqërinë e modeles Vildane Zeneli. Ende nuk është zbuluar se përse Kejvina po qëndron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, por duket se ish-velina po e shijon shumë këtë periudhë, mes miqsh.

Edhe pse bota po përballet me një pandemi, që ka izoluar shumë njerëz, për të shmangur përhapjen, ish-velina gjen mënyrën si të kalojë kohën në shtëpi. Veshur me intime rrjete, duke pozuar para pasqyrës, Kejvina Kthella përshëndet ndjekësit e saj, me një foto mjaft provokuese.

“50% e egër, 50% e ëmbël”, -shkruan Kejvina Kthella në postimin e saj në rrjete sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nuk kanë munguar as komentet pikante në rrjet, që kanë revoltuar ish-velinën: “T’ka ngel vetëm me bo publik çmimin”.

“Ik more gomar fli gjumë”, i është përgjigjur Kejvina Kthella komentit të ndjekësit, ndërsa nuk kanë munguar as komplimentet për fizikun e saj.

R.L/Dosja.al

Shto Koment