Showbiz

Getinjo ‘i hedh’ grepat Kejvina Kthellës, reperi s’i reziston fotos! Lë komentin që s’pritej (FOTO)

Getinjo e ka krahasuar Kejvina Kthellën me Merilyn Monroe...
Featured image of article: Getinjo ‘i hedh’ grepat Kejvina Kthellës, reperi s’i reziston fotos! Lë komentin që s’pritej (FOTO) Ish-velina, Kejvina Kthella dhe reperi, Getinjo.

KOSOVË– Ish-velina e Xingut, Kejvina Kthella prej kohësh gjendet në SHBA, por mbetet ende një mister se për çfarë po e shpenzon kohën bukuroshja përtej oqeanit.

Ajo ka postuar një foto, ku shfaqet veshur me një xhaketë lëkure të zezë dhe xhinse, si rrallëherë pa dekolte, por që reperit Getinjo i ka lënë mbresa të veçanta.

Postimi i Kejvina Kthellës dhe komentet.

“Rifreskim i Merilyn Monroe,”- shkruan reperi me origjinë nga Kosova në foton e ish-velinës, ndërsa Kejvina i është përgjigjur me disa emoji të qeshurash.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Mos vallë Getinjo po përgatit terrenin, dhe po kërkon t’i vjedhë zemrën ish-velinës, Kejvina Kthella?!

R.L/Dosja.al

Shto Koment