Aktualitet

Atentati ndaj Kei Piut/ ‘Misteri’ i autorit mund të zgjidhet, merren kamerat e sigurisë në zonë, fshihen detajet

Mësohet se policia është fokusuar fillimisht te kamerat e sigurisë, që ndodhen në zonën ku ka ndodhur ngjarja, për të bërë të mundur identifikimin e autorit.
Featured image of article: Atentati ndaj Kei Piut/ ‘Misteri’ i autorit mund të zgjidhet, merren kamerat e sigurisë në zonë, fshihen detajet Foto ilustruese

ELBASAN- Vijon puna për kapjen e autorit të plagosjes së 23-vjeçarit Kei Piu. Mësohet se policia është fokusuar fillimisht te kamerat e sigurisë, që ndodhen në zonën ku ka ndodhur ngjarja, për të bërë të mundur identifikimin e autorit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Elbasan. Një fuoristradë në lëvizje ka hapur zjarr ndaj ‘Range-t’ të 23-vjeçarit Kei Piu. Mësohet se i riu ndodhet jashtë rrezikut për jetën në spital dhe ka deklaruar se nuk e ka identifikuar autorin. Policia ka nisur hetimet.

Shto Koment