Showbiz

Julian Deda në siklet, këngëtarja shqiptare e gjuan në mes të emisionit: Je shumë i bukur… (VIDEO)

Këngëtarja Ela Muja ka komplimentuar hapur aktorin e humorit, Julian Deda.
Featured image of article: Julian Deda në siklet, këngëtarja shqiptare e gjuan në mes të emisionit: Je shumë i bukur… (VIDEO) Këngëtarja, Ela Muja dhe aktori, Julian Deda.

KOSOVË– Aktori i humorit Julian Deda ka qenë i ftuar në emisionin “Kojshia Shoë”. Midis të ftuarve gjendej dhe këngëtarja shqiptare, Ela Muja. Pasi këngëtarja u paraqit në studion e emisionit dhe u ul përkrah Julian Dedës, nuk i ka rezervuar dhe komplimentet për aktorin e humorit, duke e shprehur hapur se i pëlqen dhe është shumë simpatik.

Biseda:                                  

Ela Muja: Kam ardhë sepse më ke ftuar si artiste, sepse të të them kam ardhë për Julianin… Juliani është shumë i bukur, kam shumë respekt si artist.

Moderatori: Shih shih shih ta gjujti grepin…

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ela Muja: Jo që ja gjujta, por duket…

Julian Deda: A e morën vesh mi gra, jam i bukur. Faleminderit Ela dhe unë kam kënaqësinë që jam ulur pranë një vajze shumë simpatike dhe një artisteje shumë simpatike siç jeni ju.


R.L/Dosja.al

Shto Koment