Showbiz

Kurorëzoi dashurinë pak muaj më parë, Jonida Vokshi në pritje të ëmbël

Duket se dyshja po jeton ditët më të bukura dhe shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.
Featured image of article: Kurorëzoi dashurinë pak muaj më parë, Jonida Vokshi në pritje të ëmbël Jonida Vokshi me bashkëshortin

TIRANË- Në muajin shtator, moderatorja e njohur, Jonida Vokshi kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me regjisorin dhe aktorin kosovar, Besnik Krapi. Burime për revista “Who” bëjnë të ditur se pak muaj pas dasmës, Jonida është në pritje të ëmbël. Duket se dyshja po jeton ditët më të bukura dhe shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Kujtojmë se Jonidën do e shohim shumë shpejt në ekranin e “Top Channel”, si pjesë e jurisë së show-t me talente të reja “Top Talent”.

Marrë nga revista Who

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.m/dosja.al)

Një Koment në “Kurorëzoi dashurinë pak muaj më parë, Jonida Vokshi në pritje të ëmbël

  1. Urime ciftit,djale apo vajze nese eshte FEMIJA, ishalla lind dhe gezon shendet te plote.Urime serish,ishalla Jonida ke nje shtatzani te lehte dhe Zoti ishalla i jep shendet si fillim dhe me pas te gjitha te mirat,fat NE jet,lumturi dhe gjithcka tjeter te mire QE KA kjo bot.

Shto Koment