Showbiz

Skena të shfrenuara seksi dhe striptizëm, Besnik Krapi vihet në siklet për rolet e Jonida Vokshit: S’kemi nevojë për ekstreme (VIDEO)

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë vënë përballë disa zgjedhjeve, se cilat role do të ishin më të përshtatshme dhe mund të realizohen nga aktorja.
Featured image of article: Skena të shfrenuara seksi dhe striptizëm, Besnik Krapi vihet në siklet për rolet e Jonida Vokshit: S’kemi nevojë për ekstreme (VIDEO) Regjisori, Besnik Krapi dhe aktorja, Jonida Vokshi.

TIRANË– “Fifty Shades of Gray”, “Basic Instict” dhe “Hustlers” janë disa nga filmat që kanë vënë përballë një zgjedhjeje të vështirë regjisorin, Besnik Krapi. I martuar prej kohësh me Jonida Vokshin, moderatorja Jonida Shehu e ka pyetur në mënyrë të drejtpërdrejtë nëse do t’ja lejonte këto role gruas së tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“E mendon ti ku i jep rolet, që mos ketë gjëra që të bezdisin ty?”– është pyetja e drejtuar nga Jonida Shehu për regjisorin Krapi.

“Jo. Në fakt unë jam producent përpara se me u njoft me Jonidën. E kisha pas kompleks nëse kishte luajtur diçka të pajustifikueshme edhe në skenar. Tashi edhe ekstreme s’kemi nevojë me bo. Diçka që s’kisha dasht, është ta dëmtoja në profesion,”- është përgjigjur Besnik Krapi.

R.L/Dosja.al

Shto Koment