Showbiz

Jonida Shehu prezanton për herë të parë të ëmën, dhe vajza e saj e vogël qenka një kopje e gjyshes…

FOTO
Jonida Shehu ka prezantuar për herë të parë nënën e saj, duke postuar një foto bashkë me një dedikim.
Featured image of article: Jonida Shehu prezanton për herë të parë të ëmën, dhe vajza e saj e vogël qenka një kopje e gjyshes… Moderatorja Jonida Shehu me të bijën.

TIRANË– Moderatorja Jonida Shehu ka zgjedhur një ditë të veçantë, për të ndarë një foto të rrallë të së ëmës me vajzën e saj. Ajo ka publikuar për herë të parë një pozë të nënës së saj, bashkëngjitur një shprehjeje të famshme.

“Për botën ti je thjesht një nënë. Për familjen tënde ti je e gjithë bota”,– shkruan Jonida Shehu, përkrah fotos.

 

View this post on Instagram

 

To the world you are a mother.To your family you are the world ❤

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Jonida Shehu (@jonida.shehu) on

Por, ajo që bie në sy është ngjashmëria e madhe e vajzës së moderatores me gjyshen e saj. Ndjekësit nuk kanë lënë pa e përmendur këtë detaj, teksa kanë komentuar në profilin në Instagram, të Jonida Shehut.

R.L/Dosja.al

Shto Koment