Showbiz

“Biondja s’e ka radhën sonte”, Jonida Maliqi përballet me moderatoren që ‘tundoi’ Romeon: Vagabonde… (VIDEO)

Jonida Maliqi dhe Sara Kolami janë bërë bashkë në një event, dhe duket se nuk kanë asnjë 'armiqësi' me njëra-tjetrën.
Featured image of article: “Biondja s’e ka radhën sonte”, Jonida Maliqi përballet me moderatoren që ‘tundoi’ Romeon: Vagabonde… (VIDEO) Jonida Maliqi, Romeo Veshaj dhe Sara Kolami.

TIRANË– Këngëtarja, Jonida Maliqi dhe bloggerja Sara Kolami janë shfaqur bashkë në një event, duke hedhur poshtë të gjitha zërat, se një ndër arsyet e ndarjes mes saj dhe Romeos ishte pikërisht biondja në fjalë.

Së bashku në një festë këngëtarja dhe bloggerja kanë shkëmbyer batuta me njëra-tjetrën. Madje duket Jonida nuk ka ndenjur pa i hedhur disa ‘ngacmime’ shoqërore Sara Kolamit.

“Ka më bionde vagabonde…Biondja vagabondja nuk e ka radhën sonte, ta them unë kur e ka radhën”,- dëgjohet të thotë këngëtarja Maliqi, ndërsa nuk lënë pas të qeshurat me bloggeren.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Disa javë më parë u diskutua gjerësisht se kush ishte shkaku që kishte çuar në ndarjen e Jonida Maliqit me aktorin e humorit, Romeo Veshaj. Në median rozë qarkulloi lajmi, se arsyeja e ndarjes mes Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt, ishte pikërisht biondja me emrin Sara Kolami, që sipas burimeve nga Panorama Plus ishte parë shumë nën shoqërinë e aktorit kohët e fundit. Por lidhur me këtë, në mënyrë të tërthortë, Sara ka treguar se nuk ekziston asnjë mundësi, pasi bloggeres nuk i pëlqen që i dashuri i saj i ardhshëm, të jetë një njeri i njohur për pulbikun.

R.L/Dosja.al

Shto Koment