Showbiz

Dashuria s’mungon as tek “çifti presidencial”, shtrirë në lëndinë Ilir Meta i uron Shën Valentinin Monika Kryemadhit

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta uron Shën Valentinin përmes një fotoje romantike krah bashkëshortes!
Featured image of article: Dashuria s’mungon as tek “çifti presidencial”, shtrirë në lëndinë Ilir Meta i uron Shën Valentinin Monika Kryemadhit Presidenti, Ilir Meta dhe bashkëshortja, Monika Kryemadhi.

TIRANË– Sot është data 14 shkurt, dita e të dashuruarve, dhe mesa duket dashuria s’ka munguar as nga çifti presidencial, që kanë vendosur të urojnë përmes një fotoje romantike.

Shtrirë në një lëndinë, një foto mesa duket e vjetër, por me vlerë për Ilir Metën, presidenti i Shqipërisë ka ndarë pozën përkrah bashkëshortes së tij Monikës, me urimin për të gjithë shqipëtarët.

Postimi i Ilir Metës.

“Me shumë dashuri në zemrat e gjithë shqiptarëve!”- shkruan presidenti Meta krah fotos romantike përkrah Monika Kryemadhit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Të lumtur e të buzëqeshur, në një foto në harmoni me natyrën, Ilir Meta ka zgjedhur këtë foto krah Monika Kryemadhit, për t’i uruar sa më shumë dashuri të gjithë shqiptarëve.

R.L/Dosja.al

Një Koment në “Dashuria s’mungon as tek “çifti presidencial”, shtrirë në lëndinë Ilir Meta i uron Shën Valentinin Monika Kryemadhit

  1. dy terorista qe fale fuqise qe i jep pabesia amerikane festojne e gezojne duke zhdukure kete kombe dhe pse vete jane me kancer

Shto Koment