Showbiz

Ilda Beljeri feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush moderatorja shqiptare (FOTO)

Me anë të një fotoje, ajo ka treguar se ditën e sotme ka ditëlindjën, ku nuk kanë munguar as urimet e miqve të saj më të ngushtë.
Featured image of article: Ilda Beljeri feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush moderatorja shqiptare (FOTO) Ilda Bejleri

TIRANË– lda Bejleri është një ndër femrat më të njohura të gazetarisë sportive shqiptare. Ajo gjithashtu është një personazh mjaft i dashur dhe i popullarizuar nëpër rrjetet sociale, ku ndiqet nga qindra mijëra fansa.

 

View this post on Instagram

 

19 janar❤️🎊#happybirthdaytome🎉 Thank you God🙏

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by ILDA BEJLERI (@ildabejleri) on

Me anë të një fotoje, ajo ka treguar se ditën e sotme ka ditëlindjën, ku nuk kanë munguar as urimet e miqve të saj më të ngushtë. Bukuroshja sot ka mbushur 33 vite dhe vazhdon të jetë ndër femrat më ‘hot’ të ekranit shqiptar. “19 janar, urime për mua. Faleminderit Zot”, ka shkruar ajo krahas fotos që ka publikuar.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment