Showbiz

ME VIDEO/ Ilda Bejleri ia merr valles tropojane në karantinë, vendos filxhanin mbi kokë dhe kërcen me këmishë nate

Ilda Beljeri ka zgjedhur të kërcejë për të hequr stresin e izolimit, nën tingujt e muzikës popullore.
Featured image of article: ME VIDEO/ Ilda Bejleri ia merr valles tropojane në karantinë, vendos filxhanin mbi kokë dhe kërcen me këmishë nate Moderatorja, Ilda Bejleri.

TIRANË– Moderatorja, Ilda Bejleri duket se po e shijon më së mirë periudhën në karantinë. E zgjuar me humor të mirë, Ilda ia ka marrë valles e vetme në shtëpi, ndërsa është e veshur me këmishë gjumi.

Me filxhanin e kafes mbi kokë, Ilda Bejleri ka sfiduar veten, duke kërcyer vallen tropojanë. Moderatorja ka përcjellë këtë energji pozitive në rrjete sociale, dhe duket se izolimi nuk është një i pamundur, si për shumë të tjerë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ilda Bejleri ka zgjedhur si ta kalojë sa më këndshëm!

R.L/Dosja.al

Shto Koment