Showbiz

“I marrosur pas vendlindjes së këngëtares”/ Surprizon pasaniku i Genta Ismajlit, shfaqet duke bërë shqiponjën pranë flamurit shqiptar

FOTO
Genta poston shpesh herë foto me të dashurin e saj, me të cilin duket se është shumë e dashuruar.
Featured image of article: “I marrosur pas vendlindjes së këngëtares”/ Surprizon pasaniku i Genta Ismajlit, shfaqet duke bërë shqiponjën pranë flamurit shqiptar Këngëtarja, Genta Ismajli dhe partneri i saj turk, Usta

KOSOVË- Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, ka zbuluar prej disa muajsh se është në një lidhje dashurie me një biznesmen turk, Usta, madje ka folur edhe për plane për martesë.

Genta poston shpesh herë foto me të dashurin e saj, me të cilin duket se është shumë e dashuruar.

Së fundmi, ata kanë publikuar një foto, ku shfaqen pranë flamurit shqiptar dhe të shkruajnë: “Tashmë jam zyrtarisht kosovar”, duke i surprizuar kështu fansat e tyre të përbashkët.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Këngëtarja, Genta Ismajli dhe partneri i saj turk, Usta duke bërë simbolin e shqiponjës

Biznesmeni turk me anë  të një foto në Instagram zbuloi se e do shumë vendlindjen e partneres së tij, duke bërë edhe simbolin e shqiponjës.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment