Showbiz

S’ka shumë që bëri publike lidhjen me miliarderin turk, plas ‘grushti’ mes Genta Ismajlit dhe biznesmenit (VIDEO)

Genta Ismajli ka postuar një video, duke bërë keç me të dashurin e saj, biznesmenin turk.
Featured image of article: S’ka shumë që bëri publike lidhjen me miliarderin turk, plas ‘grushti’ mes Genta Ismajlit dhe biznesmenit (VIDEO) Këngëtarja, Genta Ismajli.

TURQI– Pak kohë më parë, Genta Ismajli pohoi se ishte në ditët më të lumtura të jetës së saj, dhe pas kësaj lumturie fshihej biznesmeni turk, Hasan që i kishte rrëmbyer zemrën këngëtares.

Me sa duket marrëdhënia e tyre është aq e mirë, saqë Genta Ismaili nuk nguron ta ndajë me ndjekësit e saj. Në një video të ndarë në rrjete sociale, këngëtarja shihet duke bërë keç me partnerin e saj turk, ndërsa shikohen të buzëqeshur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Genta Ismaili tregon se çdo moment e ndajnë bashkë. Ditën e djeshme madje këngëtarja i bëri dhe një dedikim romantik miliardirit turk, që e ka bërë vajzën më të lumtur në botë.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment