Aktualitet

Zjarr në Fushë Krujë, zjarrfikësit në vendngjarje për shuarjen e flakëve

Zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sistemimin dhe shuarjen e flakëve.
Featured image of article: Zjarr në Fushë Krujë, zjarrfikësit në vendngjarje për shuarjen e flakëve Foto ilustruese

FUSHË KRUJË– Një vatër zjarri është aktivizuar këtë pasdite në Fushë Krujë në lagjen “Bakushe Visha”. Përhapja e flakëve në zonë po favorizohet edhe nga era.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sistemimin dhe shuarjen e flakëve.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment