Aktualitet

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, humb jetën një person (FOTO)

Dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë një person ka humbur jetën.
Featured image of article: Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, humb jetën një person (FOTO) Foto nga vendi i ngjarjes

SHKODËR- Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, pranë fshatit Piraj. Dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë një person, i identifikuar si Ndue Marku dhe është 70 vjeç. Grupet e hetimit ndodhen ne vendngjarje.

Lezhë/Informacion paraprak

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në aksin rrugor Shkodër-Lezhë, në vendin e quajtur ” Piraj”, automjeti me drejtues M.N. është përplasur me automjetin me drejtues ende i paidentifikuar, i cili për pasojë ka humbur jetën Drejtuesi i mjetit shtetasi N.M., është shoqeruar në Komisariat për veprime të mëtejshme Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave te aksidentit si dhe identifikimin e drejtuesit të mjetit që ka humbur jeten.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment