Showbiz

Nga kohërat kur ‘harbohej’ në klub e veshur seksi, Françeska Jaçe lë veten mbasdore dhe kujton Big Brother. E mbyllur në shtëpi: Mendoni sikur… (FOTO)

Françeska Jaçe ka sjellë ndërmend kohën kur gjendej e mbyllur në Big Brother, pas izolimit nga koronavirusi.
Featured image of article: Nga kohërat kur ‘harbohej’ në klub e veshur seksi, Françeska Jaçe lë veten mbasdore dhe kujton Big Brother. E mbyllur në shtëpi: Mendoni sikur… (FOTO) Modelja. Françeska Jaçe.

TIRANË– Modelja dhe ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe ka hedhur disa postime në rrjete sociale, kur ndër të tjera ka kujtuar dhe periudhën ku gjendej në shtëpinë e vëllait të madh, Big Brother.

E gjendur në shtëpi, e izoluar, Françeska ka ndarë disa postime të vjetra, duke kërcyer dhe bërë tëerk në club, ndërsa veshur kishte një fustan mëndafshi që i nxirrte në pah hiret (Lexo këtu).

Postimi i Françeska Jaçes.

Por, pas këtyre videove, Françeska ka zgjedhur të vishet si për shtëpi. Me nujë bluzë të gjërë, të bardhë, mjaft komode, modelja ka kujtuar kohërat e vjetra në Big Brother: “Mendoni sikur jeni në Big Brother”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

R.L/Dosja.al

Shto Koment