Showbiz

Françeska Jaçe sapo na i tha të gjitha, flet për seksin në karantinë: Jam bërë dru me mall, jam duke flirtuar me…dhe s’vesh të brendshme

FOTO
Françeska Jaçe në një bisedë me ndjekësit ka treguar disa ‘sekrete’ mbi jetën e saj personale.
Featured image of article: Françeska Jaçe sapo na i tha të gjitha, flet për seksin në karantinë: Jam bërë dru me mall, jam duke flirtuar me…dhe s’vesh të brendshme Ish-banorja e BB, Françeska Jaçe.

TIRANË– Modelja dhe ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçeska Jaçe, në një bisedë me ndjekësin në Instagram, ka vendosur të tregohet plotësisht e sinqertë, duke treguar disa gjëra intime rreth jetës së saj.

Pyetjet e fansave kanë qenë nga më pikantet, ndërsa Fraçeska ka filluar të kthejë përgjigje me dy alternativa “e kam bërë” ose “s’e kam bërë”.

Postimi i Françeska Jaçes.

“Je bërë drru me mall?”,– është një nga pyetjet dhe ish-banorja e Big Brother e ka pranuar.

Postimi i Françeska Jaçes.

Gjithashtu Françeska Jaçe i është përgjigjur me “e kam bërë” pyetjes së ndjekësit: “Ke bërë seks në kohë karantinimi?”

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Françeska Jaçes.

“A ke vazhdu me vesh të brendshme?”,- është një pyetje tjetër, të cilës modelja i është përgjigjur me “s’e kam bërë”, duke treguar se nuk i ka aspak në preferencë.

Postimi i Françeska Jaçes.

Ndërsa ka treguar se po flirton me një personazh të njohur publik, por ka zgjedhur ta mbajë sekret emrin e tij.

R.L/Dosja.al

Shto Koment