Bota

Pagoi 25 mijë paund, burri që kërkonte të kthehej në femër e pëson keq, i shkatërrohet fytyra (FOTO)

Vajzat sot nëpër botë janë të fiksuara pas formave perfekte dhe bukurisë ideale, ndonëse nuk e kanë të lindur.
Featured image of article: Pagoi 25 mijë paund, burri që kërkonte të kthehej në femër e pëson keq, i shkatërrohet fytyra (FOTO) Rody Alves

BELGJIKË– Së fundmi ka qenë rasti  i një djali, Rody Alves, ku në  rrjetet sociale njihet ndryshe si “Kukulla Ken Njerëzore”, i cili ndryshoi gjininë nga mashkull në femër.  Ai ka publikuar  fotot e fytyrës së tij me ndryshimin drastik.

Alves  i është nënshtruar disa operacioneve në një klinikë në Belgjikë, ku edhe ka hequr mollëzat tipike, që kanë burrat.

Në një pronocim Alves ka thënë se e ka të pamundur të flasë qartë dhe rrjedhshëm për shkak të  ndërhyrjes që ka bërë në fytyrë. Por ndër të tjera i riu shprehet i lumutur se me këtë ndërhyrje kirurgjikale ka sot rezultatin që ka dashur gjithmonë. Por për këtë operacion Rody ka paguar plot 25 mijë paund.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Pamja e tij një ditë pas ndërhyrjes

“Nuk mund të flas dhe aq mirë pasi kam ndërhyrë për të hequr “mollën e Adamit”. E kam fytin si të gërvishtur. Sytë i kam lejla dhe shumë të enjtur. Nuk mund të shikoj asnjë gjë. Nuk shikoj dot as fytyrën time të re. Nëse më duhet të kontrolloj diçka, duhet ta ngre telefonin lart, për të lexuar. Nga një në dhjetë, dhimbjen që ndjej mund ta klasifikoj në nivelin katër. Nuk kam shumë dhimbje, por më shumë nuk ndihem rehat, nuk jam mirë. Në mollëza kam vendosur dy implante titaniumi, për t’i bërë ato të duken sa më femërore. Për fat të mirë, kështu nuk do të më ngatërrojnë me meshkujt. Fytyra ime do të ndryshojë shumë. Do të jetë më e vogël. Kjo ndërhyrje kirurgjikale më ka dhënë shkëlqimin që kam dashur gjithmonë për pamjen time.”- shprehet  Alves.

Rody Alves

Burimi
: ladbible

A.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment