Showbiz

“Do e merrja për grua”/ Flavio Qarri rrëfen pse do të donte të martohej me Roza Latin: E vetmja që do të ndihesha rehat (VD)

Flavio rrëfeu se pse deri më tani nuk ka vendosur të martohej.
Featured image of article: “Do e merrja për grua”/ Flavio Qarri rrëfen pse do të donte të martohej me Roza Latin: E vetmja që do të ndihesha rehat (VD) Roza Lati dhe Flavio Qarri

TIRANË- Flavio Qarri është një ndër gazetarët dhe moderatorët më interesantë të ekranit, i cili njihet për sinqeritetin e tij.

Teksa ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soiree” në Top Channel ai rrëfeu se pse deri më tani nuk ka vendosur të martohej dhe është pyetur se kë do donte për grua nga vajzat të cilat ishin të ftuara në panel.

 

View this post on Instagram

 

Ndërkohë Flavio Qarri për t’u martuar zgjedh Roza Latin… 🤗 | @roza_lati @flavioqarri @topchannelalbania

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Soirée (@soiree_topchannel) on

“Do zgjidhja Rozën, sepse do ishte e vetmja me të cilën do isha rehat” ka treguar Flavio, ku nuk ka munguar edhe një përqafim midis tyre. Të njëjtën zgjidhje bëri më pas edhe moderatorja e njohur Roza Latin, e cila tha se do donte Flavio Qarrin për burrë.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment