Showbiz

ME FOTO/ “Turp të vijë”, Fjolla Morina heq të mbathurat dhe ekspozon pjesën intime, lumë kritikash: Është Ramazan, s’vesh brekët…

Fjolla Morina është 'masakruar' nga ndjekësit në Instagram, pasi ka pozuar një foto ku duket pa të të mbathura.
Featured image of article: ME FOTO/ “Turp të vijë”, Fjolla Morina heq të mbathurat dhe ekspozon pjesën intime, lumë kritikash: Është Ramazan, s’vesh brekët… Këngëtarja, Fjolla Morina.

KOSOVË– Këngëtarja Fjolla Morina ka qenë në qendër të kritikave nga ndjekësit, ditën e djeshme, pasi postoi një foto në rrjete sociale, ku shfaqej në një fustan saten të bardhë, por pa të mbathura.

Aq është dashur që të gjithë ndjekësit të kapen me këtë detaj, dhe mos të lenë pa e komentuar, duke i kujtuar se është dhe muaji i Ramazanit, dhe nuk duhet të bëhen veprime të tilla.

Postimi i Fjolla Morinës.

“Ç’ka mboni karantina, vesh fustan e rri në shtëpi”,– shkruan Fjolla Morina.

Por, shumica e fansave nuk e kanë pëlqyer faktin që këngëtarja është ekspozuar më shumë seç duhet në rrjete sociale.

“Vetem normal nuk je. Te jesh person puplil dhe te jesh kshu si ty. Turp te vij”,- shkruan një ndjekëse.

“Mos kshtu o shpirt se Ramazan qitash”,- shkruan një tjetër.

“Ta kishee rujt ket foto pas ramazanit ma mir kish qen turp,”- vijon një ndjekës.

“Shum keq valla fustanin e ri me vesh ne shpi por te mbathurat i pate hek krejt,”- shkruan një fans.

Ti vesh fustan e svesh brek, apo nga nxitimi harrove?”,– është komenti i radhës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

View this post on Instagram

 

cka m’boni karantina… vesh fustan e rri n’shpi💦💦💦

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Ndërkohë Fjolla Morina nuk i ka replikuar asnjërit prej ndjekësve në rrjete sociale. Ajo ka treguar gjithashtu që është një besimtare e devotshme, dhe pak ditë më parë postoi një foto mbuluar me shami, si nisje e muajit të shenjtë të Ramazanit.

R.L/Dosja.al

Shto Koment