BotaKuriozitete

Pamjet që do të mërzisin çdo kënd/ Ferrari 1.4 milionë dollarë duke u djegur (VIDEO)

Kjo video me Ferrarin e përfshirë nga flakët ka bërë xhiron e rrjetit, ku është djegur në rrugën Monte Carlo.
Featured image of article: Pamjet që do të mërzisin çdo kënd/ Ferrari 1.4 milionë dollarë duke u djegur (VIDEO) Ferrari i perfshire nga flaket

MONAKO–  Ferrari F40, 1.4 milion dollarë u dogj, u bë shkrumb e në hi, të martën e kësaj jave. Në një video të bërë virale në rrjetet sociale shihet që në një rrugë të Monakos, Ferrari është përfshirë nga flakët  dhe  tymi i zi, çka ishte një rrezik i madh edhe ndërtesën aty pranë.

Kjo video me Ferrarin e përfshirë nga flakët ka bërë xhiron e rrjetit, ku është djegur në rrugën Monte Carlo.

Ndërkohë nuk dihet se pse i vënë flaka kësajmakine super të  shtrenjtë dhe kush është pron ri i saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: siasat.com  

A.C/Dosja.al

 

Shto Koment