Showbiz

Të zhveshur në shtrat, Fero publikon VIDEON intime përkrah partneres së tij seksi

VIDEO
Fero ka publikuar një video përkrah Arbenitës, teksa janë të shtrirë në krevat.
Featured image of article: Të zhveshur në shtrat, Fero publikon VIDEON intime përkrah partneres së tij seksi Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli.

TIRANË– Reperi Fero ka postuar një video intime, teksa shfaqet përkrah partneres së tij, Arbenitës.Të shtrirë krah njëri-tjetrit, teksa janë përqafuar, Fero nuk ka nguruar të publikojë momentet pranë të dashurës së tij, e cila në ato momente ndodhej në gjumë.

Çifti i njohur në showbiz, Fero dhe Arbenita janë bërë shpesh pjesë e lajmeve rozë, për ndarjet dhe ribashkimet e tyre. Por, mesa duket pavarësisht zënkave, ata nuk mund të rrijnë larg njëri-tjetrit dhe gjithmonë zgjedhin të ndajnë me ndjekësit e tyre, video dhe foto nga historia e dashurisë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

R.L/Dosja.al

Shto Koment