Showbiz

I veshur me kostum sportiv dhe atlete të zeza, deputeti Ervin Bushati bën çdo gjë për të argëtuar djalin e vogël (FOTO)

Përmes disa fotove të siguruara nga "Panorama Plus", Bushati na tregon anën e një babait shembullor.
Featured image of article: I veshur me kostum sportiv dhe atlete të zeza, deputeti Ervin Bushati bën çdo gjë për të argëtuar djalin e vogël (FOTO) Ervin Bushati

TIRANË- Deputeti socialist Ervin Bushati ndryshe nga herët e tjera, ku jemi mësuar ta shohim me kostum e kollarë, këtë herë është shfaqur ndryshe. Përmes disa fotove të siguruara nga “Panorama Plus”, Bushati na tregon anën e një babait shembullor.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pak ditë më parë ai është parë, në zonën e Liqenit Artificial, ku edhe mbante në qafë djalin e tij të vogël, ku siç dukej që të dy po zbaviteshin duke shijuar kohën me diell.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment