Showbiz

Oriola Marashi dhe Eros Grezda kalojnë izolimin sëbashku! Zbulohen FOTOT, ja ku gjenden çifti

FOTO
Eros Grezda dhe Oriola Marashi janë bashkë, dhe këtë e vërtetojnë fotot në rrjete sociale.
Featured image of article: Oriola Marashi dhe Eros Grezda kalojnë izolimin sëbashku! Zbulohen FOTOT, ja ku gjenden çifti Futbollisti, Eros Grezda dhe modelja, Oriola Marashi.

TIRANË– Oriola Marashi ka treguar se këtë periudhë të errët, ndërsa koronavirusi ka pushtuar Europën, duke përfshirë edhe Shqipërinë, po e kalon në një shtëpi pushimi, por se me kë, modelja ka preferuar ta mbajë të fshehtë.

Postimi i Eros Grezdës në Budapest.

Por, pas disa verifikimeve në rrjete sociale, zbulohet se bashkëshoqëruesi i saj është futbollisti me origjinë nga Kosova, eros Grezda. Katër ditë më parë, çifti kanë udhëtuar drejt Budapestit, dhe të dy kanë postuar foto në profilet e tyre publike, në rrjete sociale.

Postimi i Oriola Marashit në Budapest.

Prej kohësh përflitet për një lidhje mes modeles shqiptare dhe futbollistit me origjinë nga Kosova. Ata kanë preferuar ta mbajnë sa më hermetike lidhjen e tyre, por zbuluar i nxorri një foto e shkrepur nga pushimet e përbashkëta në Meksikë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

R.L/Dosja.al

Shto Koment