Showbiz

“Vesh pizhama si të gjyshes”/ Ermal Mamaqi shkrin së qeshuri publikun teksa rrëfen se çfarë s’i pëlqen tek Ami (VIDEO)

Në studio ata kanë zhvilluar intervista, lojëra dhe janë argëtuar me njëri-tjetrin, ndërsa Ermal Mamaqi i ka shkrirë të gjithë së qeshuri me deklaratën e tij.
Featured image of article: “Vesh pizhama si të gjyshes”/ Ermal Mamaqi shkrin së qeshuri publikun teksa rrëfen se çfarë s’i pëlqen tek Ami (VIDEO) Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska

TIRANË– Ermal Mamaqi dhe i gjithë stafi i filmit të producentit Ermal Mamaqi, “I love Tropoja”, ishin të  ftuar në puntatën e radhës në emisionin “Shiko Kush Luan”.

Në studio ata kanë zhvilluar intervista, lojëra dhe janë argëtuar me njëri-tjetrin, ndërsa Ermal Mamaqi i ka shkrirë të gjithë së qeshuri me deklaratën e tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Teksa u pyet se çfarë nuk pëlqen tek partnerja e tij, Amarda Toska, Ermali rrëfeu:

“Një gjë që nuk më pëlqen tek Ami është kur vesh ca pizhame si të gjyshes”,tha Ermali duke shkaktuar të qeshura në publik.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment