Showbiz

“Turp, lekë droge”, Ermal Mamaqi nxjerr zbuluar Irgen Çelën, aktori jetë ‘luksi’ (FOTO)

Ermal Mamaqi ka treguar pjatën me ushqim që po konsumon Irgen Çela, duke treguar se vetëm njëri nga racionet kushton 28 euro.
Featured image of article: “Turp, lekë droge”, Ermal Mamaqi nxjerr zbuluar Irgen Çelën, aktori jetë ‘luksi’ (FOTO) Aktorërt, Ermal Mamaqi dhe Irgen Çela.

TIRANË– Aktori Ermal Mamaqi ka nxjerrë ‘zbuluar’ mikun e tij Irgen Çelën që konsumon një pjatë që konsiderohet e shtrenjtë për shumëcën e shqiptarëve. Me humor, dy aktorët kanë shkëmbyer batuta me njëri-tjetrin.

Postimi i Ermal Mamaqit.

“Xhoda ha 28 euro pjatën,”- shkruan Ermal Mamaqi ndërsa publikon aktorin me një pjatë ushqimi përpara: “Turp…lekë droge”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Ermal Mamaqit.

Aktorët prej ditësh janë në një turne, për filmin e tyre më të fundit “I Love Tropoja”, ku edhe Irgen Çela ka një rol të rëndësishëm në kastin e aktorëve.

R.L/Dosja.al

Shto Koment