Showbiz

Zëdhënësja e Berishës rrëfen ç’po ndodh me jetën e saj, Erla Mëhilli: Po jetoj si një mami i dy fëmijëve (VD)

Duke qeshur ajo thotë se në rradhë të parë kishte shfrytëzuar vitet e opozitës. Jam shumë e shkathët thotë ajo.
Featured image of article: Zëdhënësja e Berishës rrëfen ç’po ndodh me jetën e saj, Erla Mëhilli: Po jetoj si një mami i dy fëmijëve (VD) Erla Mëhilli

TIRANË-Erla Mëhilli, zëdhënësja e ish-kryeministrit Sali Berisha ka qenë e ftuar ditën e sotme në emisionin e “E diell” në Top Channel, ku ka folur për jetën e saj si nënë dhe si një grua në karrierë.

Gazetari  Ed Manushi e ka pyetur gjithë kureshtje  Erlën, sesi arriti ajo të rrisë edhe dy fëmijë ndërkohë që kishte edhe një rol shumë të rëndësishëm për një njeri si ish-Kryeminsitri Berisha në skenën politike.

Duke qeshur ajo thotë se në rradhë të parë kishte shfrytëzuar vitet e opozitës. Jam shumë e shkathët thotë ajo.


Përtej politikës ajo ka thënë se e vetmja gjë për të ka rëndësi famija, fëmijët që duan përkushtimin të nënës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Paçka se jo shumë e ekspozuar tashmë, për faktin se Beisha nuk është më kryeministër apo lider i PD-së, Mëhilli ka shpjeguar se vazhdon të mbetet zëdhënësja e tij. Sipas saj nuk ka ndonjë shkëputje po po jeton si një mami i dy fëmijëve.

A.C/Dosja.al

Shto Koment