Politike

“Berisha është një virozë mendore”/ Veliaj flet për padinë e PS ndaj Berishës: Kam duruar shpifje pafund

Veliaj komentoi padinë që ka bërë Partia Sociailste ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha, ku tha se shpreson që gjykata të bëjë punën e duhur.
Featured image of article: “Berisha është një virozë mendore”/ Veliaj flet për padinë e PS ndaj Berishës: Kam duruar shpifje pafund Erjon Veliaj dhe Sali Berisha

TIRANË– Mbrëmjen e sotme në Open u diskutua situata, lidhur me masat e marra nga qeveria për koronavirusin në Shqipëri. Për këto masa foli edhe kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj. Ai dha një koment edhe për padinë që ka bërë Partia Sociailste ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha, ku tha se shpreson që gjykata të bëjë punën e duhur.

Cili është komenti juaj ndaj padisë që ka bërë PS ndaj ish-kryeministrit Berisha?

Erjon Veliaj: Unë jam një person që kam duruar shpifje pafund ndaj meje dhe ndaj familjes time nga ai person. Ai është një virozë mendore. Shpresoj që gjykata të bëj punën e duhur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.m/dosja.al)

 

Shto Koment