Showbiz

Baba për herë të dytë, Erion Isai ndan lajmin e bukur në këto ditë të vështira izolimi (VIDEO)

Erion Isai ka treguar se do të bëhet baba për herë të dytë.
Featured image of article: Baba për herë të dytë, Erion Isai ndan lajmin e bukur në këto ditë të vështira izolimi (VIDEO) Kryetari i bashkisë Kolonjë, Erion Isai me familjen.

TIRANË– Aktori i humorit dhe Kryetari i Bashkisë së Kolonjës, Erion Isai ka rrëfyer lajmin e bukur se janë në pritje të një fëmije të dytë. Këtë lajm Erioni ka zgjedhur ta ndajë në emisionin “E Diela Shqiptare”, ndërs ka preferuar të mos japë më shumë detaje.

Ndërkohë ky lajm i bukur nuk ka kaluar pa humor dhe ngacmime nga të ftuarit e tjerë. Në rubrikën “Sfida virtuale”, të pranishëm përveç Erion Isait ishin dhe Enkel Demi, Rozana Radi, e Klaudia Pepa.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Bashkë me Arditin të ftuarit virtualë me noto humori i janë drejtuar aktorit, se e paska shfrytëzuar mirë pjesën e karantinës. Erion Isai është baba i një vajze me emrin Ajër, dhe tashmë dha lajmin se do të bëhet prind për herë të dytë.

R.L/Dosja.al

Shto Koment