Showbiz

“Dielli im”, baba për herë të tretë, Enrique Iglesias ndan pozën e bukur të vajzës

Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova kanë mirëpritur vajzën e vogël dhe kanë treguar portretin e saj të plotë.
Featured image of article: “Dielli im”, baba për herë të tretë, Enrique Iglesias ndan pozën e bukur të vajzës Këngëtari, Enrique Iglesias krah bashkëshortes.

Familja e Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova tashmë u bë më e madhe. Në jetë ka ardhur vajza e tyre dhe këngëtari ka ndarë lajmin dhe foton e bukur përkrah vajzës së tij.

Iglesias ndau në Twitter fotot e ëmbla të bashkëshortes dhe vajzës, në momentet më emocionuese, pas ardhjes në jetë të fëmijës së tretë.


“Dielli im,”– ka shkruar ai në fotot e postuara në rrjete sociale.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova) on


Këngëtari Iglesias dhe bashkëshortja e tij Anna Kournikova janë prindër të binjakëve dy-vjeçarë, Lucy dhe Nicholas. Çifti janë bashkë që nga viti 2001.      

Këngëtari, Enrique Iglesias krah bashkëshortes.

       

R.L/Dosja.al       

Shto Koment