Showbiz

“I kam bërë bllok”, Enca tregon dy emrat me të cilët s’do bashkëpunonte kurrë, pasojat e sherreve të bujshme

E ftuar në “Shiko kush luan”, Enca tha se Roza Latin dhe Bes Kallakun i ka bërë bllok në rrjetet sociale, ndërsa me këtë të fundit nuk do të bashkëpunonte kurrë.
Featured image of article: “I kam bërë bllok”, Enca tregon dy emrat me të cilët s’do bashkëpunonte kurrë, pasojat e sherreve të bujshme Enca Haxhia
Përditësuar:

TIRANË– Knëgëtarja Enca Haxhia ka treguar emrat e dy personazheve të cilët nuk i ndjek në rrjetet sociale. E ftuar në “Shiko kush luan”, Enca tha se Roza Latin dhe Bes Kallakun i ka bërë bllok në rrjetet sociale, ndërsa me këtë të fundit nuk do të bashkëpunonte kurrë.

Më kërkoi të isha rol kryesor te filmi i tij, por nuk kishte sens se isha edhe të filmi i Ermalit. Meqë unë sipas Besit, nuk ka profesionalizmit nuk do të bashkëpunoja kurrë me të,”- tha Enca ndër të tjera.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ishte Bes Kallaku, ai që në puntatën e kaluar të këtij emisioni tregoi se Enca ka ‘ballkonin’ ndërsa Bleona Qereti ka profesionalizmin. Me Roza Latin, Enca është përplasur me anë të Trejsi Sejdinit, e cila e ftuar në ‘Ëhy not”, tha se Encën nuk e ngre askush në krik. Reagimi i qeshur i Rozës ndezi gjakrat.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment