Showbiz

“O Zot i madh”, Enca poston një video për filmin “I Love Tropoja”, por të gjithë kapën GAFËN e saj (VD)

Enca Haxhia ka postuar një video në rrjete sociale, dhe të gjithë vunë re lapsusin e saj për datën e transmetimit të filmit "I love Tropoja".

TIRANË– Këngëtarja Enca Haxhia ka vendosur të provojë veten në një tjetër fushë, atë të aktrimit. Përkrah Ermal Mamaqit si e dashura e tij, në filmin  “I love Tropoja”, Encën do ta shikojmë të luajë një pjesë të rëndësishme.

Ajo ka publikuar një video nga Pallati Kongreseve duke treguar se sapo e ka parë filmin të përfunduar dhe bën një lapsus me datën, duke përmendur dy herë muajin janar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Mezi po pres o zot i madh, sapo e pamë filmin të përfunduar për herë të parë, ishte i mrekullueshëm. Kjo sallë do të jetë full nga 29 janari në 12 janarë çdo ditë,”- është shprehur Enca në videon e postuar në rrjete sociale.

Por, këngëtarja e ka kuptuar menjëherë, duke shpërndarë një tjetër video në profilin e saj në Instagram, ku shpjegon që ishte një gabim nga emocionet.

(R.L/Dosja.al)

WordPress › Error

There has been a critical error on your website.

Learn more about debugging in WordPress.