Showbiz

Enca Haxhia rrëfehet si asnjëherë, ‘i mungon’ seksi në karantinë, flet për gjërat e paligjshme: Kam dërguar foto nudo dhe më kanë tradhtuar… (FOTO)

Enca Haxhia ka ardhur në një rrëfim të drejtpërdrejtë me ndjekësit në rrjete sociale.
Featured image of article: Enca Haxhia rrëfehet si asnjëherë, ‘i mungon’ seksi në karantinë, flet për gjërat e paligjshme: Kam dërguar foto nudo dhe më kanë tradhtuar… (FOTO) Këngëtarja, Enca Haxhia.

TIRANË– Duket se personazhet e shoëbiz-it, në këto ditë karantine, argëtimin dhe relaksin më të madh e gjejnë në rrjete sociale. Ditët e fundit në trend është bërë një version i ri i pyetjeve dhe përgjigjeve.

“E kam bërë” apo “S’e kam bërë”, është zhvillimi më i ri në Instagram, pjesë e të cilës është bërë dhe Enca Haxhia.

Këngëtarja ka dhënë përgjigjet e sinqerta për çdo pyetje pikante, duke mos u rezervuar.

Postimi i Enca Haxhisë.

“Ke bërë seks në këto ditët e karantinimit?”, është një nga pyetjet e ndjekësve, të cilës Enca i është përgjigjur që “S’e ka bërë”.

Postimi i Enca Haxhisë.

“I ke dërgu kujt foto nudo në rrjete sociale?”,- është një tjetër pyetje kurioze, të cilën këngëtarja e ka pranuar, duke treguar se ka dërguar foto nudo.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Enca Haxhisë.

Dhe pyetjes nëse ka bërë gjëra ilegale, Enca i është përgjigjur me alternativën pohuese, duke treguar se e ka shkelur ligjin ndonjëherë.

Postimi i Enca Haxhisë.

Një tjetër fans ka qenë i kuriozuar nëse është ndjerë ndonjëherë e tradhtuar këngëtarja, dhe Enca ka treguar që e kanë tradhtuar.

Postimi i Enca Haxhisë.

Ndërsa nuk ka nguruar të tregojë se ka kryer marrëdhënie seksuale me një personazh të njohur të estradës.

R.L/Dosja.al

Shto Koment