Bota

Eminem surprizon fansat, shumë shpejt do publikojë albumin e 11-të

Albumi përmban bashkëpunime me Ed Sheeran, Skylar Grey, Royce Da 5'9, Black Thought, Q-Tip, Denaun, Ëhite Gold, Young M.A, KXNG Crooke, Joell Ortiz, Don Toliver, Anderson. Paak dhe Juice WRLD.
Featured image of article: Eminem surprizon fansat, shumë shpejt do publikojë albumin e 11-të Eminem
Përditësuar:

SHBA– Eminem këngëtari i njohur me famë botërore ka surprizuar përsëri fansat e tij duke treguar se shumë shpejt do të publikojë dhe albumin e tij të 11-të. Ai ka konfirmuar se albumi do të ketë titullin “It’s your funeral”.

Albumi përmban bashkëpunime me Ed Sheeran, Skylar Grey, Royce Da 5’9, Black Thought, Q-Tip, Denaun, Ëhite Gold, Young M.A, KXNG Crooke, Joell Ortiz, Don Toliver, Anderson. Paak dhe Juice WRLD.

Eminem, emri i vërtetë i të cilit është Marshall Mathers, publikoi albumin e tij të fundit, “Kamikaze” të vitit 2018. Ai kishte një element politik, me referenca të shumta për Presidentin Donald Trump.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Muzika për t’u vrarë nga…” shpejt u bë e diskutueshme pas publikimit të saj për shkak të teksteve në këngën “Unaccommodating” që i referohen bombardimeve të koncertit në Manchester të Ariana Grande. “Por unë po mendoj të bërtas ‘Bombs aëay’ në lojë, pasi jam jashtë një koncerti Ariana Grande duke pritur”, përfundon Eminem në këngë.

(A.K.Dosja.al)

Shto Koment