Showbiz

Momenti i sikletshëm në skenë/ Fansi i tërheq dorën me forcë, Elvana Gjata gati të rrëzohej mbi turmën (VD)

Një nga fansat e saj i ka kapur dorën Elvanës dhe e ka fort nga skena, duke krijuar një situatë aspak të këndshme sepse këngëtarja ishte gati të rrëzohej.
Featured image of article: Momenti i sikletshëm në skenë/ Fansi i tërheq dorën me forcë, Elvana Gjata gati të rrëzohej mbi turmën (VD) Elvana Gjata

BRUKSEL -Elvana Gjata një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar, mbrëmjen e djeshme ka performuar në Bruksel, ku dhjetëra shqiptarë e kanë ndjekur dhe kanë kënduar bashkë me të.

Si gjithmonë edhe këtë herë Elvana ka ditur të elektrizojë dhe ndezi skenën, prandaj edhe këtë herë ajo është durtrokitur fort nga fansat e saj në Bruksel.

Momente të ndryshme të bukura, Elvana i ka ndarë me fansat përmes llogarisë së saj në Instgram ku shfaqej me një veshje të kuqe që tërhiqte shumë vëmendje.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në një nga këto postime që këngëtarja shqiptare ka bërë, ka treguar se i ka ndodhur edhe një incident me fansat. Një nga fansat e saj i ka kapur dorën Elvanës dhe e ka fort nga skena, duke krijuar një situatë aspak të këndshme sepse këngëtarja ishte gati të rrëzohej.
Por më pas në video shihet se Elvanës i është liruar dora dhe ka nsiur të këndojë normalisht.

Krahas kësaj video që ka publikuar Elvana ka shkruar: Iku dora.

A.C/Dosja.al

Shto Koment