Politike

FOTOLAJM/ Ambasadori italian i fashuar, pamjet e pazakonta, zyrtari takon me leukoplast në kokë Ministren Margariti

Ndërsa, ambasada Italiane në Tiranë shprehet se do të kemi shumë projekte mes Italisë e Shqipërisë në muajt në vijim.
Featured image of article: FOTOLAJM/ Ambasadori italian i fashuar, pamjet e pazakonta, zyrtari takon me leukoplast në kokë Ministren Margariti Elva Margariti dhe ambasadori Italian Fabrizio Bucci

TIRANË- Ambasadori Italian Fabrizio Bucci ka zhvilluar një takim me ministren e Kulturës Elva Margariti. Siç shihet edhe në foto, zyrtari Bucci ka një plagë në kokë, të cilën e ka fashuar me leukoplast.

Elva Margariti dhe Fabrizio Bucci

Nuk dihet çfarë i ka ndodhur ambasadorit por kjo nuk e ka penguar të vazhdojë agjendën dhe takimet zyrtare. Ndërsa, ambasada Italiane në Tiranë shprehet se do të kemi shumë projekte mes Italisë e Shqipërisë në muajt në vijim. Por, pavarësisht plagës ambasadori duket i qetë dhe i buzëqeshur mes zonjave.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.m/dosja.al)

Shto Koment