Showbiz

Me djalin në krah, Elisa Spiropali bëhet nënë për herë të dytë! Fotoja e ëmbël dhe emri i veçantë

Merr fund pritja e ëmbël, Elisa Spiropali bëhet nënë për herë të dytë.
Featured image of article: Me djalin në krah, Elisa Spiropali bëhet nënë për herë të dytë! Fotoja e ëmbël dhe emri i veçantë Ministrja, Elisa Spiropali.

TIRANË- Ministrja, Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë. Me anë të një postimi në rrjete sociale, Elisa Spiropali ka ndarë foton e ëmbël përkrah vajzës dhe djalit, bashkë me emrin e veçantë që ka zgjedhur për të birin.

“Kren,”- shkruan ministrja Spiropali, shoqëruar me një emoji zemre, krahas fotos së publikuar.

Postimi i Elisa Spiropalit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

(R.L/Dosja.al)

 

Shto Koment