Showbiz

S’do t’ja dijë për moshën! Guxon Eli Fara me një look të pazakontë, këngëtarja si një adoleshente (FOTO)

Eli Fara ka lyer flokët në ngjyrën vjollcë, duke guxuar me look-un e ri.
Featured image of article: S’do t’ja dijë për moshën! Guxon Eli Fara me një look të pazakontë, këngëtarja si një adoleshente (FOTO) Këngëtarja, Eli Fara.

TIRANË– Këngëtarja e njohur Eli Fara komentohet shpesh në media për pamjen e saj që nuk ndryshon, pavarësisht se vitet kalojnë. Ajo mbetet një ikonë e bukurisë shqiptare, dhe rrëmbën herë pas here vemendjen me postimet e saj.

Këngëtarja ka vendosur t’i lyejë flokët në ngjyrën lejla, duke na sjellë një pamje të pazakontë të vetes.

Postimi i Eli Farës.

Ndjekësit e kanë komplimentuar pafund Eli Farën në rrjete sociale, pas ndryshimit që s’pritej. Me sa duket për këngëtaren vitet janë thjeshtë shifra, dhe nuk do t’ja dijë për moshën e saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

R.L/Dosja.al

 

Shto Koment