Politike

“Ti dhe Rama doni plumbin ballit”, Ndocaj deklaratë të fortë pas Ndokës

Në një status në Instagram, Ndocaj shkruan se është shumë dakort me këtë gjë, por si Rama, Ndoka edhe shumë të tjerë, sipas ish-deputetit duan plumbin ballit.
Featured image of article: “Ti dhe Rama doni plumbin ballit”, Ndocaj deklaratë të fortë pas Ndokës Eduat Ndocaj, Edi Rama dhe Nard Ndoka
Përditësuar:

TIRANË– Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka reaguar pas deklaratës së fortë të Nard Ndokës, i cili një ditë më parë u shpreh se kryeministri Edi Rama nuk ikën nga pushteti, vetëm po ta vrasësh. Në një status në Instagram, Ndocaj shkruan se është shumë dakort me këtë gjë, por si Rama, Ndoka edhe shumë të tjerë, sipas ish-deputetit duan plumbin ballit.

Jam dakord me Nardin, duhet plumi ballit Edi Ramës dhe shum si ky deri tek plumin edhe Nard Ndokës,”- shkruan Ndocaj i njohur ndryshe si kaubojsi. Një ditë më parë, Nard Ndoka, I ftuar në emisionin “360 gradë”, u shpreh se Rama nuk ikën nga pushteti me protesta. Ai shtoi se kryeministri largohet vetëm po ta vrasësh.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.m/doska.al)

Shto Koment