Politike

ME VIDEO/ Rama nxjerr gishtin e mesit në foltoren e Kuvendit

Në një moment, kreu i qeverisë, mesa duket, i revoltuar ka ligjëruar duke treguar gishtin e mesit.
Featured image of article: ME VIDEO/ Rama nxjerr gishtin e mesit në foltoren e Kuvendit Edi Rama në Kuvend

TIRANË- Në seancën e sotme plenare kryeministri Edi Rama, reagoi ashpër ndaj ndërtuesve dhe arkitektëve të pallateve të dëmtuara nga tërmeti tragjik i 26 Nëntorit. Në një moment, kreu i qeverisë, mesa duket, i revoltuar ka ligjëruar duke treguar gishtin e mesit. Nuk dimë ende të themi nëse, ky gjest i Ramës ka qenë i rastësishëm apo me vetëdijë të plotë nga ana e kryeministrit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(Dosja.al)

Shto Koment