Sport

EKSLUZIVE/ Kukësi argëtohet në Antalia, Duro si Cristiano Ronaldo, mban fanellën me numrin 7 dhe shënon gol (VD)

“Jam 60-vjeç, por luaj më mirë se mbrojtësit e Kukësit”, deklaroi Duro.
Featured image of article: EKSLUZIVE/ Kukësi argëtohet në Antalia, Duro si Cristiano Ronaldo, mban fanellën me numrin 7 dhe shënon gol (VD) Trajneri Duro

RIRANË– Kukësi prej ditësh ndodhet në Antalia, atje ku skuadra verilindore po kryen fazën përgatitore në prag të startit të gjysmës së mbetur të kampionatit.

Megjithatë stafi i klubit ka gjetur ditën për t’u argëtuar sadopak. Para ndeshje me Politehnika Lasin, stafi ka organizuar një ndeshje mes tyre, ku në një anë ka qenë trajneri Duro me drejtorin Nderim Nexhipi ndërsa kundërshtar kanë pasur trajnerin e portierëve Ermal Nexhipin, përgatitësin ateltik Andi Kullin e shefin e klubit Jonuz Hallaci.


Ekipi me fanellat blu ka fituar ndeshjen me rezultatin 6-5. Vetë trajneri ka qenë protagonist pasi me golin e tij ekipi i tij fitoi ndeshjen, madje me shaka trajneri u shpreh.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

“Jam 60-vjeç, por luaj më mirë se mbrojtësit e Kukësit”, deklaroi Duro.

E.Ç;E.K/Dosja.al 

Shto Koment