Showbiz

ME FOTO/ I dashuri i Dua Lipës flet SHQIP, dhe tregon mendimin e tij për shqiptarët

Anwar Hadid paska mësuar shqip, dhe ka një përgjigje tipike kur e pyesin për mendimin e tij rreth shqiptarëve.
Featured image of article: ME FOTO/ I dashuri i Dua Lipës flet SHQIP, dhe tregon mendimin e tij për shqiptarët Këngëtarja, Dua Lipa me të dashurin e saj.

SHBA– Prej kohësh, këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa është në një lidhje me vëllain e dy modeleve të famshme botërore, Gigi dhe Bella Hadid. Por, duket se Anwar Hadid paska mësuar edhe gjuhën shqipe, gjatë qëndrimit të tij me të dashurën, Dua Lipa.

Në një postim në rrjete sociale, teksa ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit, Anwar Hadid është pyetur se çfarë mendimi ka për shqiptarët.

Postimi i Anwar Hadid.

“Çfarë mendon për njerëzit shqiptarë?”– shkruan një ndjekës, dhe ai është përgjigjur me duart në formën e shqiponjës (një foto e Dua Lipës), ndërsa ka shkruar SHQIPE.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

R.L/Dosja.al

Shto Koment