Showbiz

VIDEO +18/ Dua Lipa mbush me para striptistet që tundin të pasmet dhe shijon atmosferën ‘e nxehtë’

Dua Lipa ka mbushur me para striptistet në klubin e natës.
Featured image of article: VIDEO +18/ Dua Lipa mbush me para striptistet që tundin të pasmet dhe shijon atmosferën ‘e nxehtë’ Këngëtarja, Dua Lipa.

SHBA- Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa është kritikuar si një shembull i keq nga ndjekësit në median sociale, pasi ka mbushur me para striptistet në një klub nate. Videoja, e cila qarkulloi me shpejtësi në rrjete sociale, shfaq këngëtaren duke i hedhur para tre striptisteve që i tundin të pasmet, ndërsa duket se po e shijon tepër atmosferën e zjarrtë.

Një ndjekës në Twitter ka ndarë videon ku shfaqet këngëtarja me origjinë shqiptare, duke mbushur striptistet në para, ndërsa shkruan: “Çfarë shembulli i mirë, Dua Lipa, Lizzo dhe Rossalia, feministet”.


Por, menjëherë pas kësaj videoje është shpërndarë dhe hashtagu “dualipaoverparty”, ndërsa kritikojnë këngëtaren për veprimin e saj.

R.L/Dosja.al

Shto Koment