Showbiz

Nga brune, bionde dhe pink, ja çfarë ngjyre zgjedh më në fund Dua Lipa për flokët (FOTO)

Pas shumë ndryshimesh kjo është pamja e fundit e këngëtares shqiptare, e cila e ka eksperimetuar gjatë këtyre ditëve në karantinë.
Featured image of article: Nga brune, bionde dhe pink, ja çfarë ngjyre zgjedh më në fund Dua Lipa për flokët (FOTO) Dua Lipa

SHBA– Këngëtarja e njiohur Dua Lipa është një prej artisteve më të dashur për publikun shqiptar por jo vetëm, pasi ajo ka arritur mjaft sukses në fushën e muzikës.

E teksa Dua është shumë aktive në rrjetet sociale me siguri e keni   vënë re ndryshimet e herë pas  hershme në ngjyrën e flokëve.  Duket sikur Dua Lipa po luan me  pamjen e saj.

Teksa ka shumë vite që ka qëndruar vetëm  brune ajo vendosi të kthehen në gjysmë bjonde, duke dekoloruar vetëm pjesën e sipërme të flokëve të saj, ndërkohë që pjesën e poshtme e la në ngjyrë të zezë.

Nuk zgjati shumë dhe më pas i bëri rozë. E në fund Dua shfaqet me flokë në ngjyrë të kuqe.

 

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

🍓🍓🍓🍓

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Pas shumë ndryshimesh kjo është pamja e fundit e këngëtares shqiptare, e cila e ka eksperimetuar gjatë këtyre ditëve në karantinë.

Kurrë më parë nuk e kishim parë Duan me flokë në ngjyrë të kuqe dhe duhet të pranojmë se i shkojnë! Nga komentet shihet se ndjekësit e këngëtares e kanë pëlqyer për këto ndryshime që ka bërë.

A.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment