Showbiz

Në pasarelat ndërkombëtare, modelja Dorina Gegiçi bën paraqitjen për markën prestigjioze (FOTO)

Dorina Gegiçi është bërë pjesë e pasarelave për Philipp Plein.
Featured image of article: Në pasarelat ndërkombëtare, modelja Dorina Gegiçi bën paraqitjen për markën prestigjioze (FOTO) Modelja, Dorina Gegiçi.

TIRANË– Mesa duket pas Oriola Marashit, një tjetër modele shqiptare ka shkëlqyer në pasarelat botërore. Dorina Gegiçi ka bërë me dije lajmin se ditën e dielë është bërë pjesë e sfilatës, për një ndër markat më prestigjioze në botë, Philipp Plein.

“Faleminderit që më zgjodhët mua mbrëmë Philipp Plein”,- shkruan Dorina Gegiçi në statusin e saj në rrjete sociale.

 

View this post on Instagram

 

Thank you for having me last night @philipppleinofficial ⚡️ Faleminderit 🙏🏼

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Dorina Gegiçi (@dorinagegici) on


Me një fund lëkure dhe një T-shirt të bardhë, Dorina Gegiçi shkëlqeu në sfilatën e mbajtur në Milano nga marka Philipp Plein, duke nisur kështu me hapa të mëdha, rrugën drejt një suksesi ndërkombëtar.

 

Me sa duket kompania amerikane e modës, ka hapur dyert për modelet e reja, duke përzgjedhur modelen shqiptare Gegiçi mes shumë vajzash konkurente që ëndërronin të ishin pjesë e këtij projekti.

R.L/Dosja.al

Shto Koment